Biyografi Ara

Judith Mcnaught Kimdir? Biyografi

 

Judith Mcnaught
Judith McNaught, 14 Mayıs 1944 yılında doğdu. Kitapları 30 milyondan fazla satan ve birçok defa New York Times listelerine girmiş çok ünlü bir yazardır.

Judith McNaught'un ilk kitabı Whitney, My Love - İçinde Aşk Saklı olmasına rağmen, bu kitap 1986 yılında, yazar kendini ispatladıktan sonra basılmıştır. Tarihi aşk romanlarının belli kuralları vardır. Bu tür kitaplar genelde cinsellik içermez.

Bu kuraldan tamamen habersiz olan Judith McNaught'un ilk romanları benzersiz ve tektir. Whitney My Love - İçinde Aşk Saklı yoğun duygusallık ve tutku içerdiği için, o dönem yazılan tarihi aşk romanlarından ayrılır.

19 yy'ın ilk başlarında, İngiltere'de geçen tarihi aşk romanları ile bu tarz romanların öncüsüdür. Daha sonra 50'den fazla yazar Judith McNaught'un izinden giderek, aynı stilde yazmaya başlamışlardır. Ayrıca CBS radyo kanalının ilk kadın yapımcısıdır.

Judith Mcnaught Westmoreland Serisi

1985 İçinde Aşk Saklı
1989 Düşler Krallığı
1994 Sen Gelmeden Önce
1995 "Miracles" in A Holiday of Love (Jill Barnett, Jude Deveraux, Arnette Lamb ile)
1997 Simple Gifts(Jude Deveraux ile)

Judith Mcnaught Sequel Serisi

1987 Sonsuza Kadar
1988 Seni Beklerken
1990 Mutluluk

Judith Mcnaught un Diğer Kitapları

Cennet
Kusursuz
Gece Fısıltıları
Aldığım Her Nefeste
Sana İhtiyacım Var
Kalbim Sende Kaldı
Judith Mcnaught Kimdir? Biyografi Judith Mcnaught Kimdir? Biyografi Biyografistan Judith Mcnaught Biyografi, Judith Mcnaught Hayatı, Judith Mcnaught Kitapları, Judith Mcnaught Westmoreland Serisi, Judith Mcnaught Sequel Serisi Judith McNaught , 14 Mayıs 1944 yılında doğdu. Kitapları 30 milyondan fazla satan ve birçok defa New York Times listelerine girmiş çok ünl... 4.5 5

Hiç yorum yok: