Biyografi Ara

Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi

 

Ece Vahapoğlu
Ece Vahapoğlu, 8 Mart 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Anneannesi Saraybosnalı, dedesi Üsküplü'dür. İlkokulu, Şişli 19 Mayıs İlkokulu'nda okuyan Ece Vahapoğlu, Şişli Terakki Lisesi'nden mezun oldu. İtalya'da işletme okuduğu The American University of Rome'u bitirdi. Fransa'da AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. ABD Dışişleri Bakanlığı'nın daveti üzerine Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı'na katıldı.

Ece Vahapoğlu, 2001 yılında JC Derneği tarafından "Kişisel Başarı" kategorisinde Türkiye'nin En Başarılı Genci seçildi. Atv, NTV, CNBC-e, SKY TÜRK ve Cine5'te programlar hazırlayıp sundu. Sabah, Takvim ve Akşam gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. Aktüel, Ekovitrin ve Genç Gelişim dergilerinde ise özel çalışmalar yaptı.

TEV bursiyeri ve KATIAD (Kültürler Arası Toplumsal İletişim ve Araştırma Derneği) yönetim kurulu üyesidir.

Ece Vahapoğlu, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca sunuculuk yaparak pek çok uluslararası etkinlikte başarıyla çalışmıştır. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı sertifikalı wellness eğitmeni olup Herkes İçin Spor Federasyonu’nun resmi sözcüsü ve proje başkan vekilidir.

Ece Vahapoğlu Kitapları

2002 Yabancı Dil Öğrenme Yolları
2004 Bugün Zengin Ol
2004 Ece'nin VIP Konukları
2009 Öteki
2012 60 Günde İdeal Vücut
2012 60 Günde İdeal Mutfak

Web Sitesi : ecevahapoglu.com
Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi Biyografistan Ece Vahapoğlu Hayatı, Ece Vahapoğlu Biyografi, Ece Vahapoğlu Nereli ve Kaç Yaşında Ece Vahapoğlu , 8 Mart 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Anneannesi Saraybosnalı, dedesi Üsküplü'dür. İlkokulu, Şişli 19 Mayıs İlko... 4.5 5

Hiç yorum yok: