Biyografi Ara

Gül Fakı Kimdir? Biyografisi

 

Gül Fakı
Gül Fakı (Fatmagül Fakı), 3 Şubat 1990 yılında Konya'da doğdu. Aslen Hatay’lı olan Gül Fakı, Dr. Oktay Duran Anadolu Lisesi mezunudur. 2010 yılında Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Stajını da görsel medya şirketlerinde yapmıştır.

Gül Fakı, Türk Hava Yollarında iki buçuk yıl hostes olarak çalışmıştır. Gül Fakı spiker ve sunucu olmak için hosteslikten ayrılmıştır.

İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşayan Gül Fakı, çevresinde de Brezilyalı Manken Adriana Lima'ya olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Utangaçlığıyla tanınan Gül Fakı, yanında güzelliğinden bahsedilince bile yüzü kızarıyor.

Gül Fakı, eski Fenerbahçe spor oyuncularından biri olan milli futbolcu Tuncay Şanlı ile nişanlıdır.

Gül Fakı, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.
Gül Fakı Kimdir? Biyografisi Gül Fakı Kimdir? Biyografisi Biyografistan Gül Fakı Biyografi, Gül Fakı Hayatı, Gül Fakı Kaç Yaşında, Gül Fakı Nereli Gül Fakı (Fatmagül Fakı) , 3 Şubat 1990 yılında Konya'da doğdu. Aslen Hatay’lı olan Gül Fakı, Dr. Oktay Duran Anadolu Lisesi mezunudur... 4.5 5

Hiç yorum yok: