Biyografi Ara

Neslihan Yavuzcan Kimdir? Biyografisi

 

Neslihan Yavuzcan
Neslihan Yavuzcan, 21 Eylül 1972 yılında doğdu. 2003 yılında Show TV'de Sportif programını sunmuştur. Televizyonculuk ve gazetecilik hayatına başlamadan önce profesyonel olarak basketbol sporuyla uğraştı.

Beşiktaş Basketbol Takımında minik yıldızlarda, A takımında yer aldı. Basketbol Milli Takımında da oynayıp milli oldu. Beşiktaş A Takımında oynarken, büyük bir sakatlık geçirdi, ardı sıra Yıldırımspor'da antrenörlük yaptı.

Neslihan Yavuzcan, 1992 yılında Star TV'nin düzenlediği Güzellik Yarışması'nda 5. oldu. 1994'te HBB'de Erman Kunter ile bir basketbol programı, Top Bizde yaptı. Health and Shape adlı dergide gazeteciliğe başladı. Daha sonra sırasıyla Number One TV , Kanal 6, Cine 5, Show TV, Lig TV ardından Skytürk'e geçerek İş Üstünde ve İşin İçinde programını, Hakan Artış'la birlikte Sportmen programını sunmuştur. Tv programları dışında sağlık, sporla ilgili köşelerde yayınları oldu. Akşam Gazetesi sonrasında halen Güneş Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Filmografisi

2009 Kanal-İ-zasyon
2001 Yapayalnız
1996 Tatlı Kaçıklar
Neslihan Yavuzcan Kimdir? Biyografisi Neslihan Yavuzcan Kimdir? Biyografisi Biyografistan Neslihan Yavuzcan Hayatı, Neslihan Yavuzcan Biyografi, Neslihan Yavuzcan Kaç Yaşında, Neslihan Yavuzcan Nereli Neslihan Yavuzcan , 21 Eylül 1972 yılında doğdu. 2003 yılında Show TV'de Sportif programını sunmuştur. Televizyonculuk ve gazetecilik ... 4.5 5

Hiç yorum yok: