Biyografi Ara

Alp Korkmaz Kimdir? Biyografisi

 

Alp Korkmaz
Alp Korkmaz, 2 Mart 1981 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul'da tamamlamıştır, Lise öğrenimini ise Çanakkale'de Tamamlamıştır.

Alp Korkmaz, Amerika'da üniversite hayatına başladı. University of South Florida Radyo Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra New York'a oyunculuk eğitimi almaya gitti.

New York'un en önemli Broadway müzikal okullarından Neighborhood Playhouse School of Theatre da eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yazında Türkiye ye döndü. Döneli henüz 1 ay olmasına karşın Türker İnanoğlu tarafından keşfedilen Korkmaz Erler Filmin yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar adlı dizide Ali karakterini oynamaya başladı. 2010 yılında Nisan ayının 2. haftasında askerlik nedeniyle diziden geçici bir süreliğine ayrılmış, Eylül 2010'da Bingöl'de tamamladıktan sonra tekrar dizide ki rolüne geri dönmüştür.

Alp Korkmaz, 2006 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinde Ali rolüne devam etmektedir. Dizide Keskin Nişancı-Komiser rolündedir.

Filmografisi


2013 Peri Masalı
2012 Laz Vampir Tirakula - Koçoğlu
2009 Melekler Ve Kumarbazlar - Timur
2006-2014 Arka Sokaklar - Ali
2006 Fırtına - Polis
Alp Korkmaz Kimdir? Biyografisi Alp Korkmaz Kimdir? Biyografisi Biyografistan Alp Korkmaz Hayatı, Alp Korkmaz Biyografi, Alp Korkmaz Nereli ve Kaç Yaşında Alp Korkmaz , 2 Mart 1981 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul'da tamamlamıştır, Lise öğrenimini ise Çanakkale... 4.5 5

Hiç yorum yok: