Biyografi Ara

Ayşe Özyılmazel Kimdir? Biyografi

 

Ayşe Özyılmazel
Ayşe Özyılmazel, 24 Ekim 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Oya Germen ve Neco'nun kızıdır. Zeynep Özyılmazel adında bir ablası ve Leyla Özyılmazel adlı bir kız kardeşi vardır. İstek Semiha Şakir Lisesi'nden 1997 yılında mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümü'nünden 2001 yılında mezun olmuştur.

Ayşe Özyılmazel, "Sana Bi'şey Olmasın" adında bir kitap çıkarmıştır. İstanbul Gelişim Orkestrası'nda bir süre görev aldıktan sonra Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır ve halen bu gazetedeki görevine devam etmektedir. 1 Temmuz 2011 Cuma günü reklamcı Ali Taran ile Bodrum'da dünya evine girmiştir. Fakat evlilikleri 28 Nisan 2012 günü sona ermiştir.

Ayşe Özyılmazel, 21 Aralık 2009'da kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır. Bu albümde sanatçıya Yalın, Mert Ekren, Teoman, Tufan Taş, Nurkan Renda gibi isimler eşlik etmiş, albümün fotoğraflarını ise ablası Zeynep Özyılmazel çekmiştir. Sanatçının müzik kariyerindeki ilk video klip ise Hakan Yonat tarafından, sözleri kendisine, müziği ise aynı zamanda albümünün de prodüktörlüğünü yapan Mert Ekren'e ait olan "Enerji"'ye çekilmiştir.

Ayşe Özyılmazel, 2 Temmuz 2012'den itibaren bir müddet Star TV'de Alişan ile Ayşe ile Alişan adlı programı sundu.
Ayşe Özyılmazel Kimdir? Biyografi Ayşe Özyılmazel Kimdir? Biyografi Biyografistan Ayşe Özyılmazel , 24 Ekim 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Oya Germen ve Neco'nun kızıdır. Zeynep Özyılmazel adında bir ablası ve L... 4.5 5

Hiç yorum yok: