Biyografi Ara

Mehmet Ali Yalçındağ Kimdir? Biyografi

 

Mehmet Ali Yalçındağ
Mehmet Ali Yalçındağ, 1964 yılında İstanbul'da doğdu. 1989 yılında American College in London'dan mezun olmuştur. 1990 yılında Doğan Dış Ticaret'te çalışmaya başlamış, 1991 yılında Doğan Holding İcra Komitesi'nde ve 1992 yılında da Milliyet Gazetesi'nde genel müdür yardımcısı olarak görev almıştır.

1996 yılında Doğan Holding'teki medya şirketleri Doğan Yayın Holding çatısı altında birleştirilirken, bu kuruluşun yönetim kurulu başkan vekilliğine getirilmiştir. 1999 yılında da Doğan Yayın Holding'in icra kurulu başkanlığına getirilmiştir.

Mehmet Ali Yalçındağ; Uluslararası Reklamcılık Derneği (IAA ) Türkiye Başkanı, Türkiye Reklam Konseyi Başkanı, TÜSİAD Üyeliği, Galatasaray Spor Kulübü Üyeliği, WEF Medya Yöneticileri Üyeliği görevlerini de sürdürmektedir. Aynı zamanda kendisi Yandex Türkiye'nin CEO'sudur. Bu göreve ise 2012 yılında gelmiştir.

Mehmet Ali Yalçındağ, Arzuhan Doğan Yalçındağ ile evli ve 2 çocuk babasıdır.
Mehmet Ali Yalçındağ Kimdir? Biyografi Mehmet Ali Yalçındağ Kimdir? Biyografi Biyografistan Mehmet Ali Yalçındağ Hayatı, Mehmet Ali Yalçındağ Biyografi, Mehmet Ali Yalçındağ Kaç Yaşında Mehmet Ali Yalçındağ , 1964 yılında İstanbul'da doğdu. 1989 yılında American College in London'dan mezun olmuştur. 1990 yılında Do... 4.5 5

Hiç yorum yok: