Burçin Şimşek Kimdir? Biyografisi

 

Burçin Şimşek
Burçin Atılgan Şimşek 21 Temmuz 1971 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi turizm ve otel yönetimi mezunudur. Mezun olduktan bir süre sonra başladığı spikerlik kursu ile mesleğe ilk adımını attı.

1994 yılında HBB'de Seslendirme spikeri ve Haber muhabiri olarak başladı. Kanal 6'da ara haber spikeri olarak çalıştı. Aynı kanalda uzun yıllar çalışıp ana haber spikerliği görevini aldı. 1999 yılında sinema oyuncusu ve siyasetçi Berhan Şimşek'le hayatını birleştirdi. 2005 yılında eşinden ayrılarak bu evlilikten 2000 yılında doğan kızı Aslı Alime ile dünyaya geldi. Doğum nedeniyle mesleğe bir süre ara verdi.

Burçin Şimşek, Daha sonra sırasıyla Star TV ve Cine5'te mesleğini sürdürdü. Ardından birçok televizyon programında görev yapmıştır. Show TV'de Caner Karaer'le birlikte Sabah Haberleri'ni sundu. Ardından Herkes İçin Sağlık programını sundu. Daha sonra Gün Ortası Haberleri'ni sundu. Halen Skytürk 360'ta Haber spikeri olarak görev yapmaktadır.
Burçin Şimşek Kimdir? Biyografisi 4.5 5 Kybalion Burçin Atılgan Şimşek 21 Temmuz 1971 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi turizm ve otel yönetimi mezunudur. Mezun oldukt...

Hiç yorum yok: