Biyografi Ara

Rasim Ozan Kütahyalı Kimdir? Biyografi

 

Rasim Ozan Kütahyalı
Rasim Ozan Kütahyalı, 30 Nisan 1981 yılında İzmir'de doğdu. Rasim Ozan Kütahyalı, Eski Taraf gazetesi yazarıdır. Şimdi ise Takvim gazetesinde ve Sabah gazetesinin Pazar ekinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Kanaltürk'te yayınlanan Ters Cephe ve Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit ve Derin Futbol programlarında yorumcudur. Taraf gazetesindeki köşe yazarlığından önce Sinan Çetin'in firması Plato Film'de metin yazarlığı ve kast direktörlüğü yaptı.

Rasim Ozan Kütahyalı, Aralık 2008'den itibaren Kanal T'de ana haberleri yorumladı. Aynı kanalda Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür ile birlikte Politik Performans programını sundu. Nisan 2009 içinde Kanal T'den ayrıldı ve yayın danışmanı olarak CNN Türk'e geçti. Bir süre Reha Muhtar ile Çok Farklı programının danışmanlığını yürüttü. Aralık 2009'dan itibaren Ters Cephe programında yorumculuk yapmaya başladı. Mayıs 2010'dan itibaren de Beyaz Tv'de Dinamit programında yorumculuk yapmaya başlamıştır.

Rasim Ozan Kütahyalı, Milliyet gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile evlenmiştir.
Rasim Ozan Kütahyalı Kimdir? Biyografi Rasim Ozan Kütahyalı Kimdir? Biyografi Biyografistan Rasim Ozan Kütahyalı , 30 Nisan 1981 yılında İzmir'de doğdu. Rasim Ozan Kütahyalı, Eski Taraf gazetesi yazarıdır. Şimdi ise Takvim gaz... 4.5 5

Hiç yorum yok: