Aslı Bekiroğlu Kimdir? Biyografisi

 

Aslı Bekiroğlu Kimdir Biyografi
Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 yılında İstanbul'da doğdu. İtalyan lisesinden mezun olan Aslı Bekiroğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda arp ve solfej eğitimleri de aldı. 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetekik okumaya başlayan Aslı Bekiroğlu, 2015 yılında Dialog Anlatım ve İletişim'de oyunculuk eğitimleri aldı.

Küçük yaşta babasının reklam ajanslarına kayıt yaptırmasıyla reklam filmlerinde rol alan Aslı Bekiroğlu, ayrıca kadın Vine fenomenlerinden biridir.

Aslı Bekiroğlu, 2013-2015 arasında yayınlanan Zeynep Çamcı ve Alper Saldıran'ın başrolde oynadığı, Beni Böyle Sev dizisinde oynadığı Ayça karakteri ile oyunculuğa başladı.

2015 yılında Adı Mutluluk adlı dizide Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Zeynep Bastık, Dilara Aksüyek, Yağızcan Konyalı ve Orçun İynemli ile birlikte rol alan Aslı Bekiroğlu, Sera Yüksel rolünü oynadı.

2016 yılında Serdar Gözelekli'nin yönettiği, Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt, Erkan Sever, Pamir PekinSermet Yeşil ve Seray Kaya ile Gülümse Yeter adlı dizi de rol aldı.

27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren senaryosunu İbrahim Büyükak'ın yazdığı Yol Arkadaşım adlı komedi filminde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Eda Ece ve Emre Kınay ile rol alan Aslı Bekiroğlu, Bahar karakterini canlandırdı.

Filmografisi

2017 Yol Arkadaşım - Bahar
2016 İkimizin Yerine - Ceylan
2016 Gülümse Yeter - Yasemin
2015 Adı Mutluluk - Sera
2013-2014 Beni Böyle Sev - Ayça
Aslı Bekiroğlu Kimdir? Biyografisi 4.5 5 Kybalion Aslı Bekiroğlu Hayatı,Aslı Bekiroğlu Biyografi, Aslı Bekiroğlu Nereli ve Kaç Yaşında, Aslı Bekiroğlu Hakkında Bilgi Aslı Bekiroğlu , 16 Kasım 1995 yılında İstanbul'da doğdu. İtalyan lisesinden mezun olan Aslı Bekiroğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet K...

Hiç yorum yok: