Biyografi Ara

Cihangir Ceyhan Kimdir? Biyografi

 

Cihangir Ceyhan Kimdir Biyografi
Cihangir Ceyhan, 18 Ekim 1989 yılında Adana'da doğdu. Babası Elazığlı, Annesi Diyarbakırlı'dır. Lise'den sonra İstanbul'a gelerek 2,5 buçuk yıl kamera önü oyunculuk eğitimleri alan Cihangir Ceyhan, 2015 yılında Yusuf adlı sinema filminde oynadığı Serdar rolü ile oyunculuğa adım attı.

2016-2019 yılları arasında yayınlanan Adana, Hürriyet Mahallesi'ni konu alan, Savaşı Satış ve Özgür Meriç ile birlikte oynadığı, Sıfır Bir adlı dizide canlandırdığı Cio Baba karakteri ile izleyici tarafından sevilen Cihangir Ceyhan, büyük bir hayran kitlesi edindi.

Cihangir Ceyhan, 2019 yılında Show Tv'de yayınlanan Çukur adlı diziye Koçovalı ailesinin düşmanı, Azer Kurtuluş karakteri ile katıldı.. Dizide; Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Nur Sürer, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Kubilay Aka, Barış Arduç, Damla Sönmez, Ece Yaşar, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Necip Memili, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Kadir Çermik, Mustafa Kırantepe, Hare Sürel, Burak Dakak, Aytaç Uşun'un rol alıyor.

Filmografisi

2019 Çukur - Azer Kurtuluş
2016-2019 Sıfır Bir - Cio Baba
2016 Yusuf - Serdar
Cihangir Ceyhan Kimdir? Biyografi Cihangir Ceyhan Kimdir? Biyografi Biyografistan Cihangir Ceyhan Kimdir, Cihangir Ceyhan Biyografi, Cihangir Ceyhan Nereli ve Kaç Yaşında, Cihangir Ceyhan Hakkında Bilgi Cihangir Ceyhan , 18 Ekim 1989 yılında Adana'da doğdu. Babası Elazığlı, Annesi Diyarbakırlı'dır. Lise'den sonra İstanbul'a... 4.5 5

Hiç yorum yok: