Biyografi Ara

Jess Molho Kimdir? Biyografisi

 

Jess Molho
Jess Molho, 4 Ekim 1976 yılında İstanbul'da doğdu.  Yahudi asıllı İtalyan-Türk oyuncu ve sunucu. Işık Lisesi'nden sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü'nü bitirmiş, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde de Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

1994 yılından beri TV sunuculuğu yapmaktadır. Sihirli Annem, Çocuklar Duymasın, Dadı, Çarli İş Başında, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokak adlı dizilerde rol almış, Oryantal Star'ın da sunuculuğunu üstlenmiştir.

Star TV'de yayınlanan Ünlüler Sirki adlı yarışma programında datrapez üzerinde gösteri yapmak üzere yarışmacı olarak bulunmaktadır.Son olarak Fox TV'de Prenses Perfinya adlı dizide oynamıştır. İtalyan Musevisi'dir. Babası İtalyandır ve kendisi ise çifte vatandaştır. Ünlüler sirkindeki başarısından dolayı da çok sevilen Jess Molho bu programla kariyerinin dönüm noktasını yaşamıştır.

989 bölüm "Yemek Bahane isimli sabah programını başarıyla sunmuş ve hemen ardından "Kabul Günü" isimli sabah programına başlamış hala sunmaktadır. Ayrıca Kanaltürk'te "Jess'le hepsi birinci" adlı "Adam Olacak Çocuklar" benzeri bir programı sunmaktadır. Ayrıca Türkmax kanalında İpek Durkal, Sena Keçeli, Turhan Alyakut ve Eyüp Kemal Sevinç ile Her Şey Tadında isimli uzun bir sabah - öğle kuşağı programı sunmaktadır.
Jess Molho Kimdir? Biyografisi Jess Molho Kimdir? Biyografisi Biyografistan Jess Molho , 4 Ekim 1976 yılında İstanbul'da doğdu.  Yahudi asıllı İtalyan-Türk oyuncu ve sunucu. Işık Lisesi'nden sonra Marmara Ü... 4.5 5

Hiç yorum yok: