Biyografi Ara

Larissa Gacemer Kimdir? Biyografisi

 

Larissa Gacemer
Larissa Gacemer (Larissa Rodrigues Gacemer), 1988 yılında Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde doğdu. 17 yaşında modellik kariyerine başlayan Larissa Gacemer, rol aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

İşte bu çalışmalarından birinde İzmir’de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı, yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi. Şu anda da İstanbul'da yaşıyor.

Larissa Gacemer, yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki 2012 yılında atv'de yayınlanan Krem dizisinde Rüya rolü ile birlikte Türk izleyicinin karşısına çıktı. Sadece model olduğu halde oyunculuğa geçenlerden değil Larissa Gacemer, Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi de almış.

Larissa Gacemer, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yarıştı.
Larissa Gacemer Kimdir? Biyografisi Larissa Gacemer Kimdir? Biyografisi Biyografistan Larissa Gacemer Biyografi, Larissa Gacemer Hayatı, Larissa Gacemer Nereli, Larissa Gacemer Kaç Yaşında Larissa Gacemer (Larissa Rodrigues Gacemer) , 1988 yılında Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde doğdu. 17 yaşında modellik kariyerine başla... 4.5 5

Hiç yorum yok: