Biyografi Ara

İrem Sak Kimdir? Biyografisi

 

İrem Sak
İrem Sak, 9 Şubat 1986 yılında Sivas'ta doğdu. İlkokul ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

İrem Sak, aynı yıl içerisinde "Dominos Pizza, Garanti Bankası, Coffe Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club" reklamlarında oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Ali Sunal'ın yönettiği 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Yine de bu program İrem Sak'ın gelecekte ki kariyeri için iyi olmuştur. Başarılı ve genç oyuncu bu programda kendini kanıtlamıştır. 2012 yılında ise Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır.

2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri'ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur.

Filmografisi

2012 İnsanlar Alemi - Sinem
2012-2013 Yalan Dünya - Tülay
2011 5'er Beşer - Sinem
2010 Şen Yuva - Şehrazat
İrem Sak Kimdir? Biyografisi İrem Sak Kimdir? Biyografisi Biyografistan İrem Sak Biyografi, İrem Sak Hayatı, İrem Sak Kaç Yaşında, İrem Sak Nereli İrem Sak , 9 Şubat 1986 yılında Sivas'ta doğdu. İlkokul ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İst... 4.5 5

Hiç yorum yok: